kategórie tovaru

Správy z e-shopu

23.10.2014

Maznáčikovia

Maznáčikovia Urobte niečo pre svojich miláčikov, upečte im psie dobroty. Šťastní a zdraví psíci majú radi toto.

celý článok

13.10.2014

Chrumkavé toasty

Chrumkavé toasty Doprajte si aj Vy chrumkavú desiatu v nových hriankovačoch značky DOMO-ELEKTRO, teraz v prevedení aj vo viacerých farbách.

celý článok

27.8.2014

Voňavé vafle

Voňavé vafle Povestné belgické vafle sú voňavé, krehké a dozlata prepečené.

celý článok

11.4.2014

Sušenie ovocia a zeleniny

Sušenie ovocia a zeleniny Vyskúšali sme a odporúčame k týmto dvom sušičkám DOMO DO 600 a Bielmeier BHG 601.

celý článok

12.11.2013

Balzamy na pery Hurraw!

Balzamy na pery Hurraw! Balzamy na pery Hurraw! sú ručne vyrábané v malých a čerstvých dávkach. To umožňuje k výrobe používať surová semienka, čerstvé plody, ovocné kôry a korene. Vďaka tomu majú plnú chuť a prirodzenú farbu. Nie je to jednoduchý proces, ale práve to robí Hurraw! balzamy jedinečné.

celý článok

2.10.2013

Sortiment pre najmenších

Sortiment pre najmenších Novinka v našom sortimente: značka Canpol babies

celý článok

14.9.2012

Kombinácia parného hrnca a odšťavovače

S pomocou multifunkčného prístroja Bielmeier si môžete pripraviť nielen klasické jedlá, ale aj vlastné jedinečné zeleninové, ovocné alebo bylinkové šťavy.

celý článok

13.1.2012

značka DOMO, PRIMO, QUIGG

značka DOMO, PRIMO, QUIGG - sa k nám dováža z Belgicka, kde je jednotkou na trhu.

celý článok

všetky články

Kontakt

Telefon:

+420 777 629 971 (Vodafone)
+420 731 625 754 (T-mobile)
Skype stredansky.petr
E-mail: elektrodomov@zoznam.sk

Články | Balzamy na pery Hurraw!

12.listopad 2013

Balzamy na pery Hurraw! pochádzajú z malého mesta Whitefish v Montane, obklopeného vrcholky hôr Národného parku Glacier. Výrobe týchto produktov predchádzala túžba a posadnutosť po dokonalom balzamu na pery, ktorý bude čisto prírodný a vyrobený z prvotriednych surovín. Tiež mal spĺňať určité kritériá: aby nebol nudný, lepivý, príliš lesklý, moc aromatický, nehrudkovala a dlho vydržal. Tiež aby vydržal celý deň vo vrecku nohavíc bez toho aby sa roztiekol. Trvalo to roky vytvoriť ten pravý Hurraw! balzam na pery, ktorý by všetkým týmto kritériám zodpovedal. Našťastie sa podarilo milujeme ho a dúfame, že vy budete tiež!
 
Každá tuba balzamu na pery Hurraw! je ručne namiešaná a vyrobená. Suroviny sú lisované za studena a výsledkom je tak čisto prírodný produkt, ktorý je dostupný každému životnom štýle (vegan), stravovaciemu návyku (bez obsahu lepku) a náboženskému vyznaniu (kóšer Parva). Svojim nákupom podporujete Fair trade obchod a ekologických poľnohospodárov na celom svete. Ďakujeme!
 
Dôležitosti a výhody balzamu Hurraw !
 
 • Vegan: Balzamy na pery Hurraw! sú držiteľom certifikátu HCS (Human Cosmetics Standards). Nielen, že balzamy nie sú testované na zvieratách, ale tieto testy nevykonáva ani žiadny dodávateľ surovín, ktoré sú pri výrobe použité. To, že sú balzamy označené ako "vegan" znamená, že neobsahujú akékoľvek živočíšne prvky, ako napríklad včelí vosk.
 • Namiesto včelieho vosku je používaný vosk kandelila (Euphorbia Cerifera), ktorý má ošetrujúci, hydratujúce a vyhladzujúce účinky. Ten je zmiešaný s ďalšími olejmi a masla za vysokej rýchlosti kvôli udržaniu nízkej teploty.Vďaka tomuto procesu výroby je normálne, že občas sa na vrchole balzamu objavia drobné bublinky.
 • Raw: Balzamy na pery Hurraw! obsahujú surové rastlinné (orechy, semienka) oleja a masla v bio kvalite, ktoré boli spracované pod teplotou 48 °C, a sú tak stále plné prospešných živín a enzýmov. Aj keď sú drahšie, kvalita týchto ingrediencií je vynikajúci a vaše pery pocíti rozdiel.
 • Organic: Balzamy na pery Hurraw! obsahujú len organické (BIO) ingrediencie, ktoré boli vypestované bez použitia syntetických pesticídov a chemických hnojív. Neobsahujú geneticky modifikované organizmy a nie sú spracované pomocou ožarovania alebo priemyselnými rozpúšťadlami.
 • Kóšer Parva: Balzamy na pery Hurraw! majú certifikát Kóšer parvo. To znamená, že použité suroviny sú čisto rastlinného pôvodu a nepochádzajú tak ani z mäsa alebo mlieka. Všetky ovocia, ktoré bolo k výrobe použité, bolo dôkladne skontrolované, či ak neobsahuje jakkékoli nečistoty, červy, hmyz a pod.
 • Netoxický: Balzamy na pery Hurraw! neobsahujú žiadny petrolej, konzervačné prostriedky alebo zvýrazňovače chuti či farby. Vedeli ste, že väčšina rúžov ​​a leskov na pery sa vyrába z vazelíny - vedľajší produkt ťažby ropy, s ktorým je spojené mnoho zdravotných rizík vrátane rakoviny? V podstate je to to isté, ako piť benzín ... Fuj.
 • Samozrejmosťou je, že balzam sa neotvára, ani pri dlhšom pobyte vo vrecku nohavíc sa nerozblemcá, ale pri styku so pery sa krásne rozotiera.
 
Použiť sa dá ale aj inak: Nos odretý od nádchy či vysušené zóny na rukách vám za tie rôzne olejčeky a vitamíny poďakuje taky.
 
Základné zložky balzamu Hurraw:
 
 • Mandľový olej: Používaný 100 % prírodný olej je lisovaný z jadier mandlí v rodinnom mlyne v Kalifornii. Ihneď po vylisovaní sa spracováva do balzamov a vďaka tomu je mimoriadne bohatý na výživné mastné kyseliny. Mandľový olej sa storočia radí medzi najluxusnejšie kozmetické oleje. Intenzívne hydratuje, zjemňuje, upokojuje a urobí vaše pery opäť krásne.
 • Kokosový olej: Kokos je skvelý ochranca pred voľnými radikálmi a vie si poradiť aj s chronickými zápalmi pier. K výrobe je používaný Fair trade olej z Mexika (menej cestovania = menšiu záťaž pre ovzdušie), ktorý je získavaný odstreďovaním. Táto metóda šetrne získava z kokosových orechov čistý olej so všetkými živinami.
 • Kakaové maslo: Maslo je získavané lisovaním semien kakaovníka, ktoré pochádzajú z malých fariem na Bali. Nielenže kakaové maslo, ktoré je bohaté na prírodné antioxidanty, zlepšuje pružnosť pokožky, ale aj božsky vonia.
 • Jojobový olej: Je jedným z najcennejších rastlinných olejov. Je lisovaný za studena v Arizone z fazule Simmondsia chinensis a jedná sa o kvapalný vosk, ktorý je veľmi bohatý na vitamín E a nenasýtené mastné kyseliny. Všetky tieto cenné prvky dobre prestupujú kožné bariérou až k zárodočnej vrstve pokožky. Reguluje vlhkosť pokožky a po nanesení necháva pery hodvábne hladké.
 • Olivový olej: Za studena lisovaný olej z olivovníka v balzamoch Hurraw! pochádza z plantáží v Kalifornii. Je bohatý na antioxidanty, vitamíny A a E a má hojivé účinky.
 • Ricínový olej: Olej s vzácnou kyselinou rycinolejovou má silne premasťujúci a hojace efekt. Viaže v pokožke potrebnú vlhkosť, a preto je ideálny pre hydratáciu suchej pokožk .
 • Škorica, Vanilka, Čokoláda, Kokos, Káva, Limetka, Višňa, Grapefruit, Sladké drievko, rootbeer, Zelený čaj, Earl Grey, Pomaranč, Citrón, Masala, Mandle, Mäta, Nočná starostlivosť, Slnečná ochrana SPF 15.
 
Balzamy na pery Hurraw! nie nadarmo oválne, tento tvar je navrhnutý presne pre vašu potrebu mať svoj ​​balzam stále pri sebe. Vďaka oválne tube sa vám už nikdy nevytratí z vrecka nohavíc a ani sa nezkutálí z vášho nočného stolíka!
 
Byť šetrný pre životné prostredie je pre nás tiež dôležité. Hurraw! balzamy sú plnené do túb z recyklovateľného plastu. Na výrobu 24 - kusových boxov je používaný 100 % recyklovateľný papier.
 
Za studena lisované oleje a masla sú odolné izbovým teplotám, ale majú kratšiu trvanlivosť ako oleje, ktoré sú vystavené vysokým teplotám pri spracovaní. Hurraw! balzamy na pery sú vyrobené bez použitia umelých konzervantov, preto odporúčame spotrebovať váš balzam do jedného roka od dátumu nákupu a nevystavovať ho teplotám vyšším ako 27 ° C.
 

předchozí článek všetky články další článek

Kontakt

Telefon:

+420 777 629 971 (Vodafone)
+420 731 625 754 (T-mobile)
+420 558 711 728 (pevná)

Skype stredansky.petr
E-mail: elektrodomov@zoznam.sk

Zavřít