kategórie tovaru

Správy z e-shopu

všetky články

Vysávače, metly

UPRATOVANIE

Systém cyklónového vysávania je známy od roku 1983, kedy bol zostrojený prototyp duálneho cyklónového vysávača. Tento systém bol spočiatku prijatý veľmi rozpačito, pretože výrobcovia a predajcovia vreckových vysávačov v Európe mali strach o zisky plynúce z predaja náhradných sáčkov do klasických vysávačov a nikto z veľkých investorov sa nového patentu nechcel ujať.

Nápadu využili výrobcovia v Ázii a začali vyrábať vysávače bezsáčkové, ktoré mnohí predajcovia nesprávne nazývajú práve cyklónovým. Systém bezvreckového vysávača je však odlišný a to hlavne tým, že vzduch v prachovej nádobe nevytvorí vzdušný vír a prach sa musia oddeliť klasickú filtráciou. Neustále zdokonaľovanie ozajstného cyklónového vysávača, až do terajšej podoby, trvalo teda 25 rokov a výsledok môžete teraz otestovať.

Cyklónové vysávanie je založené na skutočnej rotáciu vzduchu, jednak v hlavnom separátore pre hrubú nečistotu a jednak v tryskách pre jemný prach. Veľkou rýchlosťou pri rotácii vzduchu sa z neho odstredí všetky častice nečistôt a ďalej postupuje už relatívne čistý vzduch k ďalšej niekoľkonásobné filtráciu.

Výrobci:
Radiť: 

Vreckový vysávač - DOMO DO7278S, 900W

NovinkaDoprava zdarma
Vreckový vysávač - DOMO DO7278S, 900W

cena: 69,79 €

Detail
Zavřít