Teplovzdušný hrniec

Moderné varenie znamená úsporu elektrickej energie a času a zdravý jedálniček s nízkym obsahom tukov!

Moderné teplovzdušné hrnce sú výnimočné svojou funkčnosťou a mnohostranným spôsobom využitia. V malých kuchyniach alebo na cestách Vám jeho ideálne rozmery umožní ľahkú manipuláciu a špeciálna teplovzdušná technika nahradí bežnú rúru.

Funkčný princíp

Nová teplovzdušná rúra pripravia takmer akékoľvek jedlo cca. o 40% rýchlejšie a efektívnejšie - s minimálnym alebo žiadnym tukom. Cirkulácie vzduchu, ku ktorej dochádza vďaka špeciálnemu ventilátora, zaisťuje rovnomerné rozloženie tepla, jedlo sa teda prepečie zo všetkých strán. Taktiež vďaka tejto technológii steká prebytočný tuk na dno misy, takže pokrmy nie sú zbytočne mastné. Ak pod mriežku s mäsom pridáte napr zemiaky, nasiaknu chuť opékaného mäsa. V porovnaní so štandardnou rúrou na pečenie máte vďaka priehľadnému sklu kontrolu nad varením. Mimojiné zaisťuje halogénové výhrevné teleso efektívne osvetlenie pripravovaného pokrmu. Dodávané bohaté príslušenstvo Vám poskytne mnoho ďalších možností úpravy jedál. Teplovzdušná rúra bude Vaším verným pomocníkom pri varení, dusenie, grilovanie či pečenie.

K príprave pokrmov nepotrebujete žiadny tuk a olej, a preto sú v potravinách zachované všetky vitamíny a živiny. Do objemného varného priestoru sa zmestia celá jedla; pečienka či kura zostanú vo vnútri šťavnaté a na povrchu s chrumkavou kôrkou. V hrnci je možné rýchlo upraviť aj mrazené potraviny (tmavé mäso, kurčatá, zelenina, pizza atď).

Žiadne položky v ponuke.
Zavřít